Programok, események a Középiskolában

2015-2016. tanév

CULTURA NOSTRA vetélkedő:

Iskolánk csapata először vett részt a Rákóczi Szövetség és a Pannonhalmi Főapátság által közösen megrendezett nívós versenyen, a CULTURA NOSTRA-n. A csapat tagjai: Gergő Judit (11e), Majoros Fanni (10e), Csapó István (10a)

A diákok nagyon lelkesen készültek a 2015. december 10-i első, online fordulóra, várjuk az eredményt és további jó munkát kívánunk nekik!

Felkészítő tanár: Demes-Kőfalusi Krisztina

2014-2015. tanév

Honvédelmi vetélkedő 2014. október 20. <<itt!!>>

Informatika verseny 2014. április 17.

A VII. Bocskai Byte Informatikai Alkalmazói tanulmányi versenyen a 12.e osztályból három tanuló vett részt - Viski Andrea, Bujáki Bence és Bogár Zsombor.

A verseny célja volt, hogy az informatikában tehetséges diákok lehetőséget kapjanak az országosan meghirdetett versenyben való megmérettetésre!
A versenyen az ország több református gimnáziumából és néhány állami középiskolájából versenyeztek diákok. Így például Pápáról, Karcagról, Miskolcról, Pécsről, Kecskemétről, Csepelről és Szigetszentmiklósról voltak versenyzők.
A verseny fő témája táblázatkezelés és prezentáció készítés volt.

Büszkeséggel tölt el bennünket az, hogy a II. helyezést a mi iskolánk tanulója nyerte meg - Bujáki Bence, aki egy E-book digitális könyvolvasót is kapott.
Gratulálunk a szép eredményhez!!

Föld napja vetélkedő 2014. április 22.

Iskolánkban április 22-én környezetvédelmi vetélkedőre hívtuk a szakközépiskolai osztályok képviselőit.

A játékos feladatok a szemléletformálás és a környezettudatos gondolkodás jegyében oldották meg a csapatok! A verseny részeként újrahasznosított dísz,- illetve használati tárgyak készítéséért is plusz pont járt. Ötletes, praktikus és szép tárgyak is érkeztek!

Legeredményesebben a 12.E osztály képviselte magát, második helyezést a 11.A, míg a harmadik helyet a 10.A osztály csapatának tagjai zsebelhették be!

Helyezés

Osztály