PEDAGÓGUSOK                                                                                                            Képek

ISKOLAVEZETŐSÉG

Igazgató

dr. Kiss Anna

közgazdász

Igazgató helyettes

Nagyné Gazsó Mária

közgazdász

Igazgató helyettes

Plausin Istvánné

tanító

Igazgató helyettes

Duleba Éva

tanító

Osztályfőnökök

1.a

Balogné Forster Gabriella

9. terem

1.b

Miskolcziné Fári Szilvia

6. terem

1.c

Takácsné Omaisz Judit

4. terem

2.a

Vietórisz Ágnes

2. terem

2.b

Groszné Gallasz Júlianna

3. terem

2.c

Bartha Kornélia

1. terem

3.a

Sztanek Anna

23. terem

3.b

Gráf Andrea

12. terem

3.c

Kiss Beáta

11. terem

4.a

Pekárné Kovács Judit

10. terem

4.b

Becz Ágnes

5. terem

4.c

Poncsákné Gyurgyák Anita

22. terem

4.d

Forgács Anita

19. terem

5.a

Jancsovics Szilvia

testnevelés

5.b

Tóthné Sebők Andrea

informatika

5.c

Gábor Melinda

magyar

5.d

Takács Viktória

angol

5.e

Pap Petra

  angol

6.a

Dr. Vígh Attila

testnevelés

6.b

Béresné Anda Gabriella

informatika

6.c

Farkas Zsolt

angol, orosz, testnevelés

6.d

Víghné Gere Eszter

  biológia, kémia
6.e

Bagdány-Fülöp Beáta

  magyar

7.a

Takács Gáborné

matematika, rajz

7.b

Orosz Ágnes

matematika, kémia

7.c

Pekár Tamás

magyar, angol

8.a

Balika Tímea

testnevelés

8.b

Becskei Jenőné

életvitel

8.c

Kapitány Csilla Katalin

matematika, informatika

  8.d

Fábián György

 magyar, történelem

9. e

Dóra Beáta

angol

10.e

Varga Zsuzsanna

informatika

10.a

Bessenyei-Varga Ildikó

biológia, földrajz

11.e

Tófalvi Csaba

testnevelés

11.a

Székelyné Molnár Katalin

közgazdász

12.e

Tóth Andrea

magyar, történelem

12.a

Demes-Kőfalusi Krisztina

magyar, történelem

     

 

 

 

 

 

 

Szaktanárok

 

Kardos Magdolna

matematika, fizika, informatika

 

Balog Pál

angol

 

Furkóné Banka Ildikó

angol

 

Dobóczi Anna

német

 

Kiss Józsefné Hajdú Katalin

közgazdász

 

Szatmári Ákos

közgazdász

 

Meczkó Ilona

német

 

Kalocsayné Vid Gabriella

testnevelés

 

Patkó Vendel

közgazdász

 

Kissné Kollár Judit

angol, történelem

 

dr Polenyák Ivett

történelem

Oláh Norbert

testnevelés

 

Buchhotz Éva

matematika, fizika

 

dr Szova Ágnes

magyar, német, történelem

 

Incze Katalin

földrajz
 

Vágóné Bakó Ágnes

angol, ének, történelem

 

Tamás Tünde

matematika, fizika, közgazdász

 

Tóthné Sebők Andrea

informatika

Gonda Péterné

gépírás

 

Balaton Tamás

fizika, informatika
Napközis csoportok és Napközis nevelők

N1.

Ásin Márta

 

N2.

Nyirkos Annamária

 

N3.

Bartus Istvánné

 

N4.

Gáspár Mária

 

N5.

Mihályné Orosz Judit

 

N6.

Molnár Elvira

 

N7.

Balla Nóra Márta

 

N8.

Szabóné Karancsi Tünde

 

N9.

Nyíri-Nagy Boglárka

 

N10.

Polenyák Andrásné

 

N11.

Pállinger Réka

 

N12.

Hegedűs Péter

 

ASDFGH

Aktuális hírek